Donderdag 30 juni 2022

Masterclass 1 – Strijkkwartet – Het Theater

Docent: Mathieu Herzog
Sessie 1 – 10:00-11:30
Sessie 2 – 12:00-13:30
Sessie 3 – 15:00-16:30
Vrije toegang (tijdens sessies is het niet mogelijk om in/uit te lopen)

20:00 uur – Opening Night – Vituskerk

Roby Lakatos & Ensemble

Een beproefd recept: een heerlijke gypsy night met beroemde en minder beroemde muziek uit Hongarije, Roemenië en de Balkanlanden met zo nu en dan ook nog een toefje jazz… Een avondje stilzitten? Vergeet het maar!

Vrijdag 1 juli 2022

Masterclass 1 – Strijkkwartet – Het Theater

Docent: Mathieu Herzog
Sessie 1 – 10:00-11:30
Sessie 2 – 12:00-13:30
Sessie 3 – 15:00-16:30
Vrije toegang (tijdens sessies is het niet mogelijk om in/uit te lopen)

20:00 uur – Orkestconcert 1 – Vituskerk

Blaricum Chamber Orchestra
Alexandra Conunova, dirigent/viool

Antonio Vivaldi – De vier jaargetijden, op. 8

Astor Piazzolla – De vier seizoenen van Buenos Aires

Zaterdag 2 juli 2022

15:00 uur – Jonge meesters 1 – Dorpskerk

Elly Suh, viool
Nicolas van Poucke, piano

Robert Schumann – Sonate voor viool en piano nr. 1 in a, op. 105.
Jörg Widmann – Etude nr. 3 voor solo viool
Frédéric Chopin – Nocturne nr. 2, op. 27 (arr. Wilhelmj)

Claude Debussy – Selectie preludes en etudes voor piano
César Franck – Sonate voor viool en piano in A

20:00 uur – Kamermuziek 1 – Vituskerk

Alexandra Conunova, viool
Denis Kozhukhin, piano (artist in residence)

George Enescu – Sonate voor viiol en piano nr. 2 in f, op. 6
Edvard Grieg – Sonate voor viool en piano nr. 3 in c, op. 45
Ludwig van Beethoven – Sonate voor viool en piano nr. 9, op. 47 (Kreutzer)

Zondag 3 juli 2022

15:00 uur – Jonge meesters 2 – Dorpskerk

Raoul Steffani, bariton
Frans van Tuijl, piano

Op het programma staan liederen van Edvard Grieg, Agathe Backer-Grøndahl, Hugo Wolf, Robert Schumann, Claude Debussy en Richard Strauss. Raoul zal de liederen zelf toelichten.

20:00 uur – Orkestconcert 2 – Vituskerk

Blaricum Chamber Orchestra
Mathieu Herzog, dirigent
Olivier Patey, klarinet
Léo Doumène, harp

Edward Elgar – Sospiri, op. 70
Claude Debussy – Danse sacrée et danse profane voor harp en orkest, L. 107
Aaron Copland – Klarinetconcert

Gustav Mahler – Adagietto uit zijn 5e symfonie
Antonín Dvořák – Serenade in E, op. 22

Maandag 4 juli 2022

Masterclass 2 – Piano – Dorpskerk

Docent: Denis Kozhukhin (artist in residence)

Sessie 1 – 14:00-15:00
Sessie 2 – 15:15-16:15
Sessie 3 – 16:30-17:30
Vrije toegang (tijdens sessies is het niet mogelijk om in/uit te lopen)

20:00 uur – Kamermuziek 2 – Vituskerk

Quatuor Arod

Wolfgang Amadeus Mozart – Strijkkwartet nr. 19 KV 465 ‘Dissonnanten’
Leoš Janáček – Strijkkwartet nr. 1 ‘Kreutzersonate’

Ludwig van Beethoven – Strijkkwartet nr. 11 in f, op. 95 ‘Serioso’

Dinsdag 5 juli 2022

20:00 uur – Kamermuziek 3 – Vituskerk

Denis Kozhukhin, piano (artist in residence)

Ludwig van Beethoven – 32 variaties in c, WoO 80
Jörg Widmann – Intermezzi
Johannes Brahms – Intermezzi, op. 117

Franz Schubert – Sonate in Bes, D 960

Woensdag 6 juli 2022

11:00 uur – Kinderconcert 1 – Theater

Rudolf Nammensma, verteller
De Vuurvogel
Besloten concert

Masterclass 2 – Piano – Dorpskerk

Docent: Denis Kozhukhin (artist in residence)
Sessie 1 – 14:00-15:00
Sessie 2 – 15:15-16:15
Sessie 3 – 16:30-17:30
Vrije toegang (tijdens sessies is het niet mogelijk om in/uit te lopen)

16:00 uur – Kinderconcert 2 – Theater

Rudolf Nammensma, verteller

De Vuurvogel

Leeftijdsindicatie 7+

20:00 uur – Orkestconcert 3 – Vituskerk

Blaricum Chamber Orchestra
Peter Santa, dirigent
Mischa Maisky, cello

Anton Arensky – Variaties op een thema van Tchaikovsky, op 35a
Piotr Ilyich Tchaikovsky – Rococo-variaties, op. 33

Piotr Ilyich Tchaikovsky – Serenade in C, op. 48
Piotr Ilyich Tchaikovsky – Nocturne in d, op. 19 nr. 4
Max Bruch – Kol Nidrei, op. 47

Donderdag 7 juli 2022

20:00 uur – Kamermuziek 4 – Vituskerk

Maisky Trio

Sascha Maisky, viool
Mischa Maisky, cello
Lily Maisky, piano

Clara Schumann – Drie romances voor viool en piano, op. 22 (arr. cello en piano)
Johannes Brahms – Sonate voor viool en piano nr. 1 in G, op. 78 (arr. cello en piano)

Felix Mendelssohn Bartholdy – Pianotrio nr. 1 in d, op. 49

Vrijdag 8 juli 2022

20:00 uur – Orkestconcert 4 – Vituskerk

Blaricum Chamber Orchestra
Mathieu Herzog, dirigent
Denis Kozukhin, piano
N.t.b., trompet

Ottorino Respighi – Antiche danze ed arie, suite 3
Dmitri Shostakovich – Pianoconcert nr. 1 in c, op. 35

Béla Bartók – Roemeense Volksdansen
Edvard Grieg – Holberg Suite, op. 40
Leó Weiner – Divertimento nr. 1, op. 20

Zaterdag 9 juli 2022

20:00 uur – Orkestconcert 5 – Vituskerk

Blaricum Chamber Orchestra
Gilles Apap, dirigent/viool

Deze weergaloze violist speelt met even zoveel gemak klassiek als jazz- en wereldmuziek en stelt altijd onverwachte programma’s samen. Laat u gewoon lekker door hem verrassen!