Het Blaricum Music Festival kan niet bestaan zonder vrienden, ambassadeurs, partners en sponsoren. Vorig jaar, toen we de pilot-editie van het Blaricum Music Festival organiseerden, hadden we het geluk dat we door allerlei mensen en bedrijven werden geholpen. Het begon eigenlijk allemaal met een donatie van de succesvolle Nederlandse mediaondernemer Joop van den Ende en zijn vrouw Janine. Hun donatie maakte de weg vrij voor meer weldoeners en daarom noemen we ze met trots onze Founding Partners! Ook bedanken wij de burgemeester van Blaricum Joan de Zwart-Bloch voor haar welwillende hulp en ook al onze andere partners en trouwe vrienden. Nogmaals, zonder hen zou er geen Blaricum Music Festival zijn geweest!

Indien u ons wenst te helpen – zij het financieel of op een andere manier – neem dan contact met ons op via info@blaricumfestival.com.

Het is onze wens om het Blaricum Music Festival jaarlijks te laten terugkeren (steeds rond eind juni en begin juli) en er een cultureel evenement van te maken dat nog vele, vele jaren op de internationale muziekkalender zal blijven staan!

Een diepe buiging van dankbaarheid aan hen die ons nu al helpen en open armen voor hen die zich bij dit blijmakend initiatief willen aansluiten!


Founding Partners

Joop en Janine van den Ende

Concert Sponsoren
DingJin Culture & Tourism – Vivian Chen (opening concert)

Partners
Els Blokker-Verwer
John en Annette Kastelein
Van Poelgeest BMW en MINI – Harry Baltus (van-poelgeest.nl)
Kunsthandel Studio 2000 – Howard, Daarinde en Jeroen Myers (studio2000.nl)

Media Partner
Planet Polaris – Gys Godderis en Veerle Vansteenwegen (planetpolaris.com)

Catering Partner
M&M Foodart – Miriam en Marion Paulussen (mmfoodart.nl)

Ambassadeurs
Xander en Barbara van Meerwijk
Rob van den Bergh
Albert Heijn Blaricum – Marieke Ton en Gerard Dorrepaal (ahblaricum.nl)
Providence Capital – Reyer Hulstein (providencecapital.eu)
The Law Factor – business lawyers – Guus Overgoor (thelawfactor.nl)
Architectuur & Advies – Djelko van Es (architecten.eu)

Vrienden
JBR Strategy Finance Restructuring – Ronald van Rijn (jbr.nl)
Activiteitenfonds Blaricum (activiteitenfondsblaricum.nl)
Georgine van den Boogert Stichting
Gijs van den Pol
Andrée Don
Edzard and Maddy Braam
Tera en Pieter Houting (peak-sailing.nl)
Jan Adreae
René en Barbara Stokvis
Carel van Helsdingen
Handelsbanken – Sharon Peeters (handelsbanken.nl)
Gold Investment – John Hooft (goldinvestment.nl)
Yaou Muziek – Qiong Chen (yaoumuziek.nl)
Oog op Blaricum – Peter van Rietschoten (oogopblaricum.blog)
Sam van Doorn
Harry Heijst
Johannes Crol

Officiële festivalfotograaf
Abraham van Leeuwen (abrahamvanleeuwen.nl)

Met dank aan
Bouwbedrijf Ron van Boheemen

 

Deze lijst wordt regelmatig bijgewerkt