Donderdag 18 juni 2020

  • 18 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Blaricum Music Festival Orchestra
    Mathieu Herzog, dirigent 
    Augustin Dumay, viool

    Symphony 1

    Werken van Debussy, Chausson, Ravel, Fauré en Tchaikovsky

Vrijdag 19 juni 2020

  • 19 juni | 11:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Augustin Dumay, viooldocent

    Masterclass 1

    Augustin Dumay geeft les aan twee studenten

  • 19 juni | 14:30

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Augustin Dumay, viooldocent

    Masterclass 1

    Augustin Dumay geeft les aan drie studenten

  • 19 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Kristóf Baráti, viool
    Alexandra Conunova, viool
    Maxim Rysanov, altviool
    Sarah McElravy, altviool
    Dóra Kokas, cello
    Klára Würtz, piano

     

    Chamber 1

    Werken van Beethoven en Brahms

Zaterdag 20 juni 2020

  • 20 juni | 15:00

    Dorpskerk

    30.00

    Raoul Steffani, bariton
    Camille Lemonnier, piano

    Young Masters 1

    Werken van Beethoven, Grieg en Sibelius

  • 20 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Blaricum Music Festival Orchestra
    Mathieu Herzog, dirigent
    Steven Isserlis, cello

    Symphony 2

    Werken van Saint-Saëns, Walton en Dvořák

Zondag 21 juni 2020

  • 21 juni | 11:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Steven Isserlis, cellodocent

    Masterclass 2

    Steven Isserlis geeft gedurende drie uur les aan vier studenten

  • 21 juni | 15:00

    Dorpskerk

    45.00

    Benedict Kloeckner, cello

    Master Recital 1

    Werken van Bach

    Dit concert duurt langer dan gewoonlijk. Voor de pauze ongeveer een uur, na de pauze ongeveer anderhalf uur.

Maandag 22 juni 2020

  • 22 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Barry Douglas, piano

    Master Recital 2

    Werken van Schubert, Beethoven en Mussorgsky

Dinsdag 23 juni 2020

  • 23 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Blaricum Music Festival Orchestra
    Mathieu Herzog, dirigent
    Alexandra Conunova, viool

    Symphony 3

    Werken van Glinka, Prokofjev en Tchaikovsky

Woensdag 24 juni 2020

  • 24 juni | 14:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Kirill Troussov, viooldocent

    Masterclass 3

    Kirill Troussov geeft les aan twee studenten

  • 24 juni | 14:00

    Oranjeweitje

    10.00

    Interactief kinderconcert in samenwerking met het Prinses Christina Concours

    Classic Express 1

  • 24 juni | 15:15

    Oranjeweitje

    10.00

    Interactief kinderconcert in samenwerking met het Prinses Christina Concours

    Classic Express 2

  • 24 juni | 16:30

    Oranjeweitje

    10.00

    Interactief kinderconcert in samenwerking met het Prinses Christina Concours

    Classic Express 3

  • 24 juni | 17:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Kirill Troussov, viooldocent

    Masterclass 3

    Kirill Troussov geeft les aan drie studenten

  • 24 juni | 20:00

    Dorpskerk

    45.00

    Daniel Müller-Schott, cello
    Annika Treutler, piano

    Master Recital 3

    Werken van Dvořák, Webern, Schumann en Franck

Donderdag 25 juni 2020

  • 25 juni | 11:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Kirill Troussov, viooldocent

    Masterclass 3

    Kirill Troussov geeft les aan twee studenten

  • 25 juni | 14:30

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Kirill Troussov, viooldocent

    Masterclass 3

    Kirill Troussov geeft les aan drie studenten

  • 25 juni | 20:00

    Vituskerk

    45.00

    Blaricum Music Festival Orchestra
    Barry Douglas, dirigent/piano

    Symphony 4

    Werken van Beethoven

Vrijdag 26 juni 2020

  • 26 juni | 11:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Barry Douglas, pianodocent

    Masterclass 4

    Barry Douglas geeft les aan twee studenten

  • 26 juni | 14:30

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Barry Douglas, pianodocent

    Masterclass 4

    Barry Douglas geeft les aan drie studenten

  • 26 juni | 20:00

    Dorpskerk

    45.00

    Kirill Troussov, viool
    Benedict Kloeckner, cello
    Alexandra Troussova, piano

    Chamber 2

    Werken van Brahms en Schubert

Zaterdag 27 juni 2020

  • 27 juni | 11:00

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Barry Douglas, pianodocent

    Masterclass 4

    Barry Douglas geeft les aan twee studenten

  • 27 juni | 14:30

    Locatie n.t.b

    Gratis toegankelijk

    Barry Douglas, pianodocent

    Masterclass 4

    Barry Douglas geeft les aan drie studenten

  • 27 juni | 15:00

    Dorpskerk

    30.00

    Ana de la Vega, fluit
    Paul Rivinius, piano

    Young Masters 2

    Werken van Desplanes, Mozart, Beethoven en Poulenc

  • 27 juni | 19:00

    Vituskerk

    45.00

    Blaricum Music Festival Orchestra
    Mathieu Herzog, dirigent
    Camilla Tilling, sopraan

    Symphony 5

    Werken van Strauss en Mahler

  • 27 juni | 22:00

    Vituskerk

    45.00

    Roby Lakatos & Ensemble

    Roby Lakatos, viool
    Leo Ulmann, viool
    Jenö Lisztes, cimbaal
    Gábor Ladányi, gitaar
    Vilmos Csikós, contrabas

     

    Gypsy Night

    Opzwepende Hongaarse en Roemeense zigeunermuziek door ’s werelds beste zigeunerviolist Roby Lakatos en zijn fantastisch ensemble

     

Zondag 28 juni 2020

  • 28 juni | 15:00

    Dorpskerk

    45.00

    Alexander Bedenko, klarinet
    Nina Kotova, cello
    Itamar Golan, piano

    Chamber 4

    Werken van Beethoven, Rachmaninov, Rosenblatt en Brahms